Посадка може бути проведена за допомогою висадки насіння у відкритий ґрунт і за допомогою розсади. Рослина невибаглива до умов посадки. При дотриманні інших умов вже через тиждень після посадки можна буде побачити прорості рослини.
Час посадки. Час, коли вже стихли заморозки, буде ідеальним для висадки насіння айстри. Попри морозостійкість даної рослини, на початковому етапі зростання все ж краще вберегти її від морозів.
Місце посадки. Місце для посадки айстри варто вибирати світле. Айстра Принцеса Давіна прекрасно сусідить з іншими сортами.
Глибина посадки. Висаджувати айстру необхідно на глибину до 3 см.
Догляд. Для зростання айстри необхідні наступні умови: достатньо світла, помірний полив, акуратне розпушування. Рослина досить холодостійка і з легкістю може перенести короткочасні заморозки до -3 ° С. Завдяки цьому ми можемо милуватися їх цвітінням до глибокої осені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 9,95 ₴


