Насіння айстри Харц Кремхілд висаджують для розсади в спеціальні місткості або безпосередньо у відкритий ґрунт.
Час посадки. Час посадки залежить від способу вирощування. Якщо висівати насіння для розсади, оптимальним періодом буде середина весни. Якщо їх висаджувати у відкритий ґрунт, потрібно дочекатися закінчення весняних заморозків.
Місце посадки. Вибрати місце для посадки айстри потрібно заздалегідь навіть, попри те, що вона невибаглива. Місце для висаджування айстри має бути світлим, ґрунт - пухким та помірно зволоженим.
Глибина посадки. Оптимальною глибиною посадки для насіння айстри буде глибина до 3 см.
Догляд. Айстра - невибаглива рослина. Для росту та активного цвітіння досить забезпечити надходження світла, пухкий ґрунт і помірний полив. Мінеральні добрива можуть посприяти тривалості цвітіння, і чудові суцвіття будуть радувати вас довгий період. При зрізі квітка прекрасно зберігає свої декоративні властивості близько двох тижнів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 75-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 9,95 ₴


