Виростити космею помаранчеву зможе навіть новачок. Насіння необхідно помістити в ґрунт, зрідка поливаючи невеликою кількістю води.
Час посадки. У підготовлену заздалегідь землю насіння поміщають у квітні-травні. Основний критерій - добре прогріта земля.
Місце посадки. Місце розташування визначається за двома важливими критеріями: ґрунт і освітлення. Космея любить сонячне світло, тому відкрита ділянка з розсіяним світлом буде оптимальним вибором. Ґрунт може бути будь-якого типу, але він повинен бути добре дренованим.
Глибина посадки. Для того, щоб насіння гарантовано проросло, його необхідно поміщати на глибину до 3 см.
Догляд. Стійка до змін погоди та шкідників квітка не вимагає особливого догляду. Рясний і регулярний полив - найважливіша потреба. Підживлення допоможуть рослині дарувати більш тривале і насичене цвітіння.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння Космеї.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Рід рослини | Космея |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 9,95 ₴


