Рослина невимоглива до ґрунту, але сонцелюбива, тому ґрунт можна вибрати будь-який. Перед посадкою необхідно добре удобрити та розпушити землю.
Час посадки. Прямий посів лунарії проводиться в травні-червні у відкритий ґрунт.
Місце посадки. Як в окремій, так і в груповій посадці перевагу краще віддати місця з розсіяним сонячним світлом.
Глибина посадки. Глибина посіву становить 0,5 см.
Догляд. Догляд за квіткою класичний: регулярний полив, підживлення, видалення сухих частин. Розпушування ґрунту допоможе лунарії отримувати кисень, який позначиться на її зростанні та імунітет.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння багаторічних квітів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,16 ₴


