Ґрунт повинен бути насичений корисними речовинами, пухкий, в міру вологий.
Час посадки. Найбільш вдалий час для посіву - березень-квітень. Перші сходи з'являться вже на 7-14 день.
Місце посадки. Місце розташування не критичне для даного сорту. Рослина відмінно росте і розвивається як під прямими променями сонця, так і не в постійній, ажурній тіні.
Глибина посадки. Посів насіння проводиться у відкритий ґрунт на глибину близько 3-5 см.
Догляд. Доглядати за рослиною зможе як новачок, так і знавець рослин. Левиний зів дуже чуйний на підгодівлю та зволоження. Полив проводиться тільки тоді, коли ґрунт висохне, а мінеральні добрива вносяться в ґрунт 2-3 рази з червня по жовтень. Восени надземна частина рослини обрізається.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння левиний зів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 10,95 ₴


