Насіння висівають в закритий чи відкритий ґрунт. Для того, щоб отримати раннє цвітіння, вже в кінці зими можна почати пророщування насіння.
Час посадки. Найбільш слушним часом стає період з лютого по квітень. Оскільки ґрунт промерз або недостатньо прогрітий, насіння пророщують в теплиці. У квітні-травні сальвія може пересідати, а також висіватись у відкритий ґрунт.
Місце посадки. Перед посадкою слід вибрати для рослини підходяще місце. Сальвія блискуча біла віддає перевагу сонячним ділянкам з поживним ґрунтом.
Глибина посадки. Глибина посіву не повинна перевищувати 1 см.
Догляд. Сальвія даного сорту потребує нечастого, але уважного догляду. Комплексні підгодівлі слід проводити регулярно згідно з інструкцією, оскільки рослина чутлива до передозування. Полив повинен бути помірним. Застоїв води варто уникати, в іншому випадку рослина може загнити.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння однорічних квітів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 15-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 15,26 ₴


