Відразу у відкритий ґрунт насіння поміщати не можна. Найкраще використовувати касети або розсадні ящики. Їх слід накривати.
Час посадки. Посів насіння проводять в кінці березня або початку квітня.
Місце посадки. Для того, щоб целозія швидше зацвіла, місце слід вибирати затінене або сонячне, але лише в ранкові години. Ґрунт повинен бути в міру вологим, поживним і дихаючим.
Глибина посадки. Насіння поміщається на глибину близько 1 см. Насіння лише трохи вдавлюються в землю і не прикопуються.
Догляд. Він проводиться у два етапи. Перший період - догляд за розсадою. Тут обов'язковим стає помірний полив і надходження свіжого повітря. Другий період починається з моменту висадки квітки (травень-червень). У цей час важливо рихлити землю та обережно поливати рослину, не допускаючи застою води.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння целозии.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 9,95 ₴


