Садять настурції насіннєвим способом навесні, коли мине загроза нічних заморозків. Це теплолюбна рослина, тому вибирайте сонячне місце або легку півтінь з відсутністю протягів.
Час посадки. Насіння висівають в кінці травня або в першій декаді червня. Через місяць - півтора починається цвітіння, а перші сходи прокльовуються на 14 - 20 день.
Місце посадки. Ґрунт необхідно обробити, зволожити та удобрити. Оскільки рослина не любить застою води, встановлюється дренаж. Для того, щоб виключити ріст бур'янів, навколо куща використовується мульча.
Глибина посадки. У кожну лунку укладають по 3 - 4 насінини на глибину 5 см. Відстань між ними збільшують на 30 см.
Догляд. Рясний полив і добрива вносять тільки до моменту цвітіння. Після того як розпустилися перші бутони, підгодівлю виключають, а полив проводять рідко, тільки в міру висихання землі. Застій води може залучити гусениць капустяної білявки.
Зів'ялі бутони та стебла обрізають, бур'ян прополюють. Після кожного поливу землю навколо куща розм'якшують.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Настурція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 11,95 ₴




