Фіалка садова Швейцарський гігант Фіолетовий 137 Семена 0,1 гшт. Florium
12,95 ₴
11,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 724052
Залежно від типу рослини — однорічне або дворічне — особливості посадки можуть відрізнятися.
Час посадки. У першому випадку (однорічна рослина) насіння необхідно проростити в закритому ґрунті ще в лютому-марті, а після перенести в відкритий ґрунт із настанням справжнього весняного тепла. У другому разі (дворічна рослина) насіння висівається в червні-іолі.
Місце посадки. Цей сорт добре витримує спеку та холод, пересадку навіть під час цвітіння. Однак для збереження всіх властивостей рослини його необхідно висаджувати в пухкі поживні ґрунти. Найвідповіднішими ґрунтами стануть чорнозем і сушарка. Місце для фіалки краще вибирати світле, захищене від вітру.
Глибина посадки. Глибина посадки не має перевищувати 1 см.
Догляд. Агроухід — необхідний комплекс, який полягає в регулярному помірному поливі, підживках і пухкості землі. На зиму кореневища надійно вкриються до настання теплої весни.
У нашому інтернет-магазині можна купити насіння фіалки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння дворічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | лютий |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 11,66 ₴


