Рослина невибаглива, швидко адаптується на будь-яких територіях. З її допомогою можна прикрасити найрізноманітніші ландшафтні рішення.
Час посадки. Садити алліум краще з початку до середини осені. Сорт не боїться морозів і не вимагає укриттів після посадки.
Місце посадки. Даний сорт поширений і в дикій природі, тому легко приживається на сонці, а також цвіте в півтіні. До ґрунту рослина невибаглива, добре адаптується і в глинистих, і в суглинистих, і в торф'яних типах.
Глибина посадки. Цибулини поміщають в лунки глибиною 5-10 см.
Догляд. Рослині необхідний тільки полив. Поливати алліум необхідно тільки біля кореня і після повного висихання ґрунту. Для збереження висоти рослини та тривалості цвітіння квітку можна підгодовувати, а землю навколо рихлити. Сорт зимостійкий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 50-80 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 61,95 ₴





