Кращий спосіб виростити плоди - посадка насіння солодкого перцю на розсаду. Посів потрібно проводити в період з 20 лютого до 10 березня, причому ранні та середньостиглі насіння висівають в лютому, а пізніше - в березні.
Вирощування розсади:
-
підготуйте ящик із сумішшю з перегною і дернової землі або торфу;
-
замочіть насіння на 10 хвилин в розчині (3 мл перекису водню на 100 мл води), нагрітому до 40 ° С;
-
занурте насіння в 1-2% розчин перманганату калію на 15-20 хвилин, після чого промийте проточною водою і просушіть;
-
загорніть посадковий матеріал у зволожену тканину і помістіть в тепле місце;
-
висадіть насіння на глибину 3 см, засипте ґрунтом і легко притисніть зверху;
-
місткість з насінням накрийте поліетиленовою плівкою і поставте в приміщення з температурою 25-26 ° С.
Коли саджанці випустять 2-3 листочки, пересадите їх в окремі місткості. Висаджувати розсаду у відкритий ґрунт потрібно, коли температура повітря досягне 12-15 ° C. Цей період припадає на кінець травня - початок червня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Солодкий перець |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 12,95 ₴



