Найкраще мелісу вирощувати з розсади. Для цього в кінці березня потрібно висадити насіння в стаканчики або горщики на глибину 0,5-1 сантиметри. Поставити потрібно на підвіконня. У теплі, сонячні дні можна виносити на балкон. Важливий регулярний полив і внесення азотних добрив.
Через 1-1,5 місяця можна висаджувати саджанці меліси у відкритий ґрунт. Садити кущі потрібно не менше 25 сантиметрів один від одного, а між рядами варто зберігати відстань близько 60 сантиметрів.
Догляд полягає в розпушуванні ґрунту і видаленні трави, бур'янів. Полив потрібен регулярний. Мелісса любить підгодовування, але в період цвітіння від даної процедури варто відмовитися, оскільки це заважає посадковому матеріалу вчасно дозрівати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 25 - 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,66 ₴



