Процес вирощування варто розпочинати з розсади. За 6-8 тижнів до останніх заморозків потрібно посіяти по 2-3 насінини в кожну комірку касети. Можна використовувати й пластикові стаканчики об'ємом 100 мл.
Посадка:
-
місткості наповніть земляним субстратом;
-
утрамбуйте ґрунт, щоб до країв була відстань 2-3 см;
-
посівний матеріал покладіть зверху та засипте землею;
-
в одну склянку кладіть по 2-3 насінини;
-
субстрат потрібно трохи прим'яти;
-
полийте кожну місткість із посадковим матеріалом водою.
Через 7-14 днів після сходу паростків необхідно їх прорідити. Через 7 днів слід провести повторне проріджування. В результаті повинен залишитися один здоровий і сильний сіянець у кожній місткості.
Висаджувати у відкритий ґрунт можна тільки зміцнілі сіянці томатів. Варто вибирати сонячне місце із родючою землею. У ґрунт потрібно додати компост, мульчу та забезпечити гарне зволоження. Висаджувати слід глибоко, так коренева система буде міцнішою. Температура повітря має бути не нижчою за 20 градусів Цельсія. Рекомендується забезпечити укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння індетермінантних (високорослих) томатів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 180 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 10,95 ₴



