У добре зволоженому обробленому ґрунті зробити невеликі лунки, покласти по 3-4 насінини маттіоли та присипати піском. Другий варіант посіву – змішати насіння з піском, розсипати по клумбі, розподіляючи по поверхні із землею. Не утрамбовувати.
Рослина вимагає періодичного прополювання та удобрення. Як підживлення використовувати мінеральні препарати. Занадто густі сходи бажано прорідити.
Добре переносить сусідство інших квітучих рослин, утворюючи з ними композиції. Для тривалої краси клумби рекомендується регулярно видаляти сухі суцвіття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння матіоли |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,95 ₴



