Оптимальним ґрунтом для вирощування гісопу буде родючий, добре дренований і помірно вологий. Насіння висівають у відкритий ґрунт у квітні/травні, розсаду садять з початку до середини березня. Для посадки вибирають добре освітлену ділянку. Рослина потребує поливу лише за умови тривалої відсутності опадів. Гісоп добре відгукується на підживлення мінеральними або органічними препаратами. Шкідливі комахи на кущах відсутні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Основні | |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴




