Починати посадку можна приблизно з 25 квітня до 5 травня. Але перед цим восени варто підготувати ділянку. Для цього потрібно прибрати залишки інших рослин, прополоти ґрунт та внести органіку. Підійде гній чи компост. Удобрення рекомендується вносити на глибину 30-35 см.
Посадка:
-
використовуйте розчин із марганцівки на 12 годин для дезінфекції насіння;
-
посадковий матеріал промийте та просушіть;
-
на ділянці зробіть борозенки від 2 до 3 см;
-
відстань між ними зберігайте у 10-15 см;
-
лунки полийте і дайте їм висохнути;
-
коли борозенки підсохнуть, викладіть насіння;
-
відстань між насінням – від 4 до 10 см;
-
глибина посіву – 3-4 см;
-
зверху присипте борозенки ґрунтом, змішаним з перегноєм;
-
після посадки полийте нові саджанці.
Багатий урожай та смачні плоди можна збирати з початку червня до середини липня.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння буряка |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 15,26 ₴



