Вирощування салату в наших регіонах, де весна пізня та холодна, слід проводити розсадним методом. Якщо ви хочете проводити посадку насіння у відкритий ґрунт, дочекайтеся, поки земля добре прогріється. Починайте посів не раніше другої декади квітня.
Посадка:
-
перекопайте ділянку та внесіть органіку (перегній);
-
зробіть грядки з допомогою граблів;
-
насіння сійте смугами, їх легко сформувати кінцем лопати;
-
глибина посіву – 2-3 см;
-
полийте місце посадки та притрусіть землею.
Відразу після посадки матеріалу необхідно забезпечити сприятливі умови зростання. Необхідно злегка вкрити ґрунтом і рясно полити водою. Тоді до сходів жодних додаткових дій не знадобиться. Надалі паростки можна прорідити.
Тішить щедрим урожаєм 'Лолло Біонда, 5г' з весни до останніх літніх днів.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння салату |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 37,56 ₴



