Вирощувати фундук Трапезунд можна як на власних присадибних ділянках, так і на плантаціях. Головне — вибрати сонячне місце з родючою землею. Максимальна кількість сонця в денну пору гарантує щедрий урожай. Можна вибрати місце біля річки або водойми, оскільки фундук любить вологу.
Посадка:
-
удобрити ґрунт перегним;
-
перекопати ділянку та розрівняти її;
-
посадити в ямку саджанці (схема посадки — 4 х 4 м);
-
добре розправити корені;
-
засинати нові насадження землею та трохи утрамбувати.
Після саджання навколо саджанців потрібно зробити невелику лунку та налити в неї багато води. Щоб волога зберігаючися, придульні лунки треба замульчувати тирсою, сухою травою або торфом. За тиждень поливання варто повторити.
Заходьте частіше в наш магазин рослин онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Фундук |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 300 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Коричневий |
- Ціна: 199,95 ₴



