Для посадки редиски необхідно підібрати добре освітлену, ізольовану від сильних поривів вітру ділянку. Вимога до ґрунтів - пухкі, родючі з нейтральною або слабокислою реакцією середовища.
У відкритий ґрунт посів проводиться у квітні-травні. Також можна повторно сіяти культуру для здобуття врожаю протягом усього літа. Догляд за редисом полягає в прополюванні, регулярному поливі та підживленнях.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин квітів для саду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння редиски |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,16 ₴



