Посев. Горох рослина холодостійка та вологолюбна. Добре розвивається в умовах прохолоди та вологи. Зморшкисті сорти гороху проростають за °t 5-8 °C, а насіння з гладкими зернами за 1-2 °C. Молоді рослини витримують до 6-8 °C морозу. Оптимальний °t для проростання насіння є 18 °C. Підвищені °C у період цвітіння негативно впливають на формування бобів, знижується врожайність. Не любить горох також кислі ґрунти. Висівають горох під зиму або рано навесні. Підзимовий сев проводять у такі терміни, щоб насіння до замерзання ґрунту тільки проросли, а повзли б уже навесні. Сіють наприкінці листопада-почаття грудня. Навесні сіють дуже рано, лютий — початок березня, так щоб цвітіння й плодоношення не збігалося з періодом стійкої спеки та спеки. Сіють на гряди, за схемою 60+20/15 см або гніздовим способом. Норма висівання — 50 насіння на один квадратний метр. Глибина сіва 4-5 см, а підземного перерізу на 5-7 см.
Догляд. Під час вегетації гороху проводять 2-3 розпушування ґрунту. За останнього розпушування проводять і окучування. Горох потребує додаткового поливання, якщо під час цвітіння немає дощів.
Зробити замовлення за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазинка посадкового матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 26,96 ₴



