Посадка. Нарциси відмінно виглядають невеликими групами на клумбах, альпійських гірках, бордюрах, під деревами і чагарниками, ідеальні для вирощування в контейнерах. Місце для посадки вибирають сонячне або легку тінь. Перед посадкою у відкритому ґрунті, після розпушування, вносять мінеральні та органічні добрива. Цибулини висаджують із вересня по кінець грудня. Глибина посадки повинна в 2 рази перевищувати висоту цибулини нарциса. Відстань між цибулинами при посадці - від 5 до 15 см залежно від розміру цибулини. При посадці в контейнери, нарцисам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Ємності наповнюють садовим субстратом, зверху поміщають цибулини на відстань 3-7 см один від одного. Далі засипають землею так, щоб було видно верхівки цибулин. Нарциси - ідеальні для зимової вигонки. Для цвітіння нарцисів у січні, цибулини висаджують у серпні.
Догляд. Нарциси - невибагливі цибулинні рослини. Квітконоси після цвітіння видаляють, а листя залишають. У суху погоду потребують поливу. На одному місці нарциси ростуть до 5 років. Для пересадки цибулини викопують у серпні, сортують, просушують в тіні і висаджують на нове місце. Чи не досить зимостійкі. Тому на зиму нарциси потрібно вкривати шаром перегною або компосту. Нарциси, як і інші цибулинні рослини, не переносять зайвої вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Горшкові нарциси потребують регулярної підгодівлі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Нарциси з розсіченою коронкою |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для городу, Для горщиків, для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 65,95 ₴





