Посів. Кукурудза вимоглива до тепла, її сходи не переносять найменших заморозків. Сіяти її потрібно на легких, добре прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині загортання насіння (4-6 см) досягає 10-12 ° С. Кукурудзу висівають наприкінці квітня або на початку травня на глибину 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи рядок від рядка на відстані 65-70 см. За такого способу посіву на 100 квадратних метрів потрібно 200 грамів насіння.
Догляд. Після появи сходів ділянку потрібно розпушити, а коли утвориться другий листочок, сходи проріджують, залишаючи в рядку найкращі рослини на відстані 30-35 см. У випадку посіву кукурудзи в лунки при проріджуванні залишають по одній рослині. Щоб мати свіжі качани протягом літа, висівати кукурудзу слід з інтервалом в 10-15 днів. Останній термін посіву середина липня. Регулярно видаляють бічні пагони - пасинки, які можуть затримати ріст качанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 17,96 ₴



