У відкритий ґрунт насіння гороху сіють у другій декаді квітня. Реакція pH переважно 60-70. Поливати потрібно регулярно, але помірно, рекомендовано раз на 7 днів. У спекотні дні ґрунт необхідно зволожувати. З моменту цвітіння до формування плодів полив проводять частіше. З агротехнічних заходів горох потребує прищеплення верхівки стебел для стимулювання розвитку бічних пагонів.
Рослина чуйна на внесення рідких або сухих мінеральних добрив: перед цвітінням, після нього та при осінній обробці ділянки. Крім того, стручки гороху важковагові, тому стебло культури потребує опори. Для цього можна натягнути дріт або мотузок і спрямовувати вусики гороху по ньому.
Замовляйте частіше садові рослини оптом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння гороху |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,81 ₴



