Нарциси — квіти, які зростають майже в кожному дворі та не потребують особливого догляду, і сорт Tom Pouce не є винятком.
Час садіння. Найкраще садити цибулини в серпні—жовтні, до настання перших холодів. Садіння можливе у відкритий ґрунт або контейнери.
Місце садіння. Для нарцисів Tom Pouce можна обрати сонячні ділянки або напівтінь. Рослини погано адаптуються до вологості, тому необхідно забезпечити гарний дренаж ґрунту. Найкращим вибором стане легкий ґрунт із невисокими показниками кислотності.
Глибина садіння. Для правильного садіння нарцисів заздалегідь готуються ямки, глибина яких удвічі перевищує розмір цибулини. Відстань між ними має становити 5—15 см.
Догляд
Нарциси сорту Tom Pouce потребують періодичного внесення комплексних добрив. Після відцвітання квіти потрібно видалити, а листя залишити. Кожні 5 років нарциси слід пересаджувати на нове місце, щоб забезпечити рясне весняне цвітіння улюблених рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крупнокорончатые нарциси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для городу, для клумби, для горщиків, для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий, Оранжевий |
- Ціна: 119,95 ₴





