Гіацинт Splendid Cornelia - в першу чергу садова квітка, тому для вирощування в домашніх умовах вимагатиме максимум відтворення природних умов проживання.
Час посадки. Оптимальним періодом для посадки цибулин запашного Splendid Cornelia вважається вересень-листопад із попередньою підготовкою ґрунту.
Місце посадки. Гіацинтам потрібні світлі, сонячні території. Рослина відчуває потребу в денному світлі не менше ніж 15 годин на день. При виборі місця в будинку краще віддати перевагу південним та південно-східним вікнам. Ґрунт необхідний добре удобрений і зволожений.
Глибина посадки. Посадковий матеріал розташовують з відривом 30 см один від одного, поглиблюючи на 15 см.
Догляд. При дотриманні основних рекомендацій вирощування гіацинт не потребує особливого догляду під час цвітіння. Після в'янення листя квітконос зрізають, а цибулини викопують, уважно оглядають і при необхідності дезінфікують. У період спокою гіацинта Splendid Cornelia важливо дотримуватися температурного режиму та вологості. У такому вигляді посадковий матеріал зберігається до осені, після чого його знову садять у землю. Також квіти потребують регулярного підживлення будь-якими універсальними добривами для кімнатних рослин.
Відвідайте наш інтернет магазин квітів для саду і Ви захочете повернутися ще.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гіацинти садові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | вересень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для клумби |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/15 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 119,95 ₴




