Перець Червона Домініка можна виростити на власній ділянці та надалі використовувати для приготування незвичайних страв. Догляд за ним не стане проблемою за умови дотримання рекомендацій спеціалістів.
Час садіння. Садіння перцю Червона Домініка у відкритий ґрунт із розсади або насіння можливе в червні-липні.
Місце садіння. Висаджувати перець краще на рівних, попередньо підготовлених ділянках із помірно вологим ґрунтом.
Глибина садіння. Глибина садіння перцю становить 2—3 см, а відстань між рослинами — щонайменше 20 см.
Догляд
Догляд за гострим перцем Червона Домініка включає помірний полив і видалення бур’янів, розпушування ґрунту. Вирощування розсади з насіння дозволить суттєво покращити характеристики рослин і зібрати багатий врожай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння перцю 🌶 |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,06 ₴



