Моркву можна вирощувати на будь-якій ділянці. Догляд вирізняється простотою, а щедрий врожай стане найкращим подарунком для любителів смачної городини.
Час садіння. Садити насіння моркви краще в травні. Середня температура повітря має бути не нижчою за 4 °С.
Місце садіння. Для садіння моркви обирають ділянки з родючим ґрунтом і продуманим дренажем.
Глибина садіння. Насіння потрібно висаджувати на глибину до 3 см. Щоб перші рослини проросли якомога раніше, краще попередньою замочити насіння на добу у звичайній воді.
Догляд
Для покращення врожайності в період зростання та дозрівання моркви необхідно подбати про підживлення рослин мінеральними добривами та розпушення ґрунту для доступу свіжого повітря. Важливо виривати бур’яни та за необхідності поливати моркву. Стійкість до хвороб і перепадів температур є високою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 21,56 ₴



