Айстри стійкі до несприятливих погодних умов і до нерегулярних сонячних променів. Це однорічні, довгоквітучі рослини. Їх насіння поміщаються у відкритий ґрунт після закінчення заморозків при температурі + 10ºС. Також навесні можна садити заздалегідь пророщені в домашніх парниках саджанці.
Час посадки. З квітня по травень. Коли земля тільки прогріється, можна висаджувати насіння у відкритий ґрунт.
Місце посадки. Ділянку для айстр вибирають в півтіні. Грунт заздалегідь обробляють: роблять пухким, усувають корінці трав. Айстри добре ростуть на тому місці, де раніше садили чорнобривці або календулу. Рослини воліють помірний полив теплою водою.
Глибина посадки. Насіння поміщають на глибину 5 см і прикривають пухким ґрунтом. Кожна лунка розташовується на відстані 15 - 20 см одна від одної.
Догляд. Рослини воліють регулярний полив, який контролюється посушливістю літнього сезону. Ґрунт під кущами повинен бути постійно м'яким, що не покривається кіркою. Щоб айстри швидко проростали та розцвітали, восени в ґрунт додають перегній, а навесні перед висадкою - суперфосфат або сірчанокислий амоній.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ GL Seeds |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 17,96 ₴



