Найкращий час садіння жимолості Полунична сенсація — кінець вересня. Осінню молода рослина швидко приживиться й встигне підготуватися до зимівлі. Основні характеристики культури:
-
віддає перевагу нейтральним і слабокислим ґрунтам;
-
не любить прямих сонячних променів;
-
не виносить протягів;
-
потребує регулярного поливання.
Також важливо знати, що посадкові ямки мають бути розміром 30х30 см, їх краще розміщувати на відстані приблизно 2 м один від одного. Перед посадкою необхідно оглянути кореневу систему саджанців і за потреби обрізати пошкоджене коріння. На дні посадкової лунки сформувати пагорбик із ґрунту, встановити на нього кущ, розправити коріння й засипати товстим шаром пухкого родючого ґрунту, потім ущільнити ґрунт навколо саджанців і зробити бортики. Після цього рясно полити кілька разів. Загальна витрата води під кожен кущ дорівнює приблизно 24 л.
Замовляйте частіше розсаду квітів поштою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Жимолость їстівна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 170 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 149,95 ₴



