

Кукурудза Золотий Бантам Білий, бежевий, кремовий Насіння 20 гшт. GreenMarket
14,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 710055
К зсідання кукурудзи можна братися із середини квітня. Для сорту вибирають поживні ґрунти та сонячні місця. Бажано проводити посів на захищених від вітру зонах, глибина посадки зерна — 2-3 см.
Сорт тривалий час може обходитися без догляду, отримуючи все необхідне з ґрунту. Однак для гарної врожайності рекомендується обробляти рослину від паразитів, помірно поливати та підгодовувати. Сорт не вимагає опор. Після збору останнього врожаю бажано викорчувати сухий виріб разом із коренем.
Посев. Кукурудза дуже вимоглива до тепла. Її молоді виходи зовсім не переносять температури нижче 0 °C. Насіння висівають тільки тоді, коли мине загроза пізніх весняних заморозків (кін квітня — травень). Сіють на легких, прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині закладення насіння (4-6 см) досягне 10-12 °C. Висівають насіння в другій половині квітня — на початку травня заглиблення насіння на 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи грядку від грядки на відстані 65-70 см. За такого посіву на 100 м2 потрібно 200 г насіння.
Догляд. Після проростання сходів проводять розпушування, а коли утворюється друга листочка, виходи прорізують, залишаючи в рядку найміцніші рослини на відстані 30-35 см. Якщо посів був проведений гніздовим способом, під час прорізування залишають по одному рослині. Щоб мати свіжі кочани впродовж усього літа сіїв кукурудзи слідують проводити з інтервалом у 10-15 днів. Останній термін посів середина липня. Регулярно видаляйте бічні пагони, що утворюються, — пасинки, які затримують ріст кочанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Кукурудза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Кукурудза біла |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 185 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 14,95 ₴


