Для посадки гороху потрібна сонячна місцевість з легким родючим ґрунтом і глибоко розташованими підземними водами. Ділянку варто перекопати з осені, вносячи поживні речовини, наприклад калійну сіль і суперфосфат. Навесні, безпосередньо перед посадкою, ґрунт рекомендується удобрити селітрою. Кислу землю попередньо потрібно удобрити деревною золою.
Посадка:
-
підготуйте борозенки глибиною 50-70 мм і 15-20 см шириною;
-
змішайте компост з деревною золою;
-
висипте отриману суміш в борозенки;
-
присипте поглиблення городньою землею;
-
на 1 м борозенки посійте по 15-17 насіння;
-
засипте посадковий матеріал ґрунтом;
-
утрамбуйте поверхню.
Перші сіянці зійдуть через 7-10 днів. Досвідчені городники застерігають від підживлення ґрунту свіжим гноєм, оскільки це шкодить кореневій системі рослини. Догляд за культурою передбачає полив, прополювання, розпушування ґрунту, підв'язку стебел, а також профілактику і боротьбу з хворобами та шкідниками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Горох |
| Тип продукції | Посадковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння гороху |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 50 г |
| Місце посадки | Для клумби |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 21,95 ₴



