Насіння декоративної капусти для початку потрібно проростити. Необхідно взяти шматок марлі або тканини, змочити в рідині з органічним добривом, а після загорнути в неї насіння. Через кілька днів, коли насіння проростуть, їх треба пересадити в заздалегідь підготовлений ґрунт. Рекомендується висаджувати їх у відкритий ґрунт, коли температура стане стабільно теплою без заморозків і похолодань.
Посадка:
-
виберіть сонячну ділянку;
-
підживіть ґрунт добривами;
-
висадіть посадковий матеріал на глибину 5 см;
-
засипте родючою землею;
-
полийте ділянку.
Що стосується догляду, то рослина не сильно вимоглива. Єдина умова - частий і рясний полив. Не менш важливе і прополювання, оскільки декоративна капуста формує рясну кореневу систему, завдяки якій зміцнює стебло.
Капуста має декоративний вигляд з середини липня по жовтень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 50 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 12,56 ₴





