Озимий посів шпинату проводиться із другої половини серпня до середини вересня. Такий посів дає ранню зелень. До настання морозів у рослини виростає невелика розетка листя, яка чудово зимує, а навесні після сходу снігу йде в зріст. Вже за два тижні його можна вживати.
Посадка:
-
перекопайте ґрунт з додаванням перегною та мінеральних добрив;
-
розрівняйте ділянку граблями;
-
сійте з міжряддями 20-25 см;
-
глибина загортання насіння – 1-1,5 см;
-
полийте ділянку.
Протягом усього вегетаційного періоду ґрунт потрібно розпушувати та добре зволожувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Шпинат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння приправ |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,95 ₴



