У добре зволоженому обробленому ґрунті зробити невеликі лунки, покласти по 3-4 насіння та присипати піском. Другий варіант посіву — змішати насіння з піском, розсипати на клумбі, розподіляючи поверхнею з землею. Не утрамбовувати.
Рослина вимагає періодичного прополкування та добрива. Як підживлення використовувати мінеральні препарати. Чересчур густі сходи бажано продідити.
Маттіола добре переносить сусідство інших квітучих рослин, утворюючи з ними колірні композиції. Для тривалої краси клумби рекомендується регулярно видаляти засохлі суцвіття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,16 ₴



