Перед посівом в ґрунт насіння рекомендується на деякий час замочити у воді. Можна вирощувати настурції сорту Імператриця через розсаду, тоді посів насіння відбувається таким чином: по 3 штуки сідає в 1 торф'яний стаканчик ще у квітні.
Час посадки. Оптимальним часом вважається травень, коли вже не загрожують холоди, які не виносить ця теплолюбна рослина.
Місце посадки. Потрібно вибрати сонячне місце без протягів і тіні. Кращим варіантом є дренований та слабокислий ґрунт.
Глибина посадки. Оптимальною глибиною буде 2 см, відступати від лунок потрібно приблизно на 20 - 30 см.
Догляд. Забезпечте паросткам регулярний полив, а з настанням цвітіння скорочуйте його. Калійно-фосфорні підгодівлі показані на щотижневій основі до появи бутонів. Важливими є прополювання, розпушування землі, рослина це неодмінно оцінить, порадувавши рясним цвітінням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Настурція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 10,95 ₴



