Перед посадкою рекомендується удобрити ґрунт фосфорно-калійними препаратами. Самі ж цибулини перед посадкою обробляють розчином Актари та фундазолу.
Час посадки. Алліум висаджують восени, за 2-3 тижні до настання морозів.
Місце посадки. Рослину слід садити в гумусний родючий ґрунт. Місце розташування для посадки вибирають відкрите або з легким затіненням.
Глибина посадки. Сорт поміщають на невелику глибину. Умовно розділивши цибулину на три частини, тільки дві нижні необхідно помістити в ґрунт.
Догляд. Полив забезпечують помірний і проводять тільки в міру висихання землі. Алліум славиться зимостійкістю, тому не вимагає укриття в холоди. Після того як рослина відцвітає, немає потреби викопувати її на літо. Сорт стрімко зростає і довгий час не уражається хворобами, тому на одному місці Алліум Ostara зростає протягом декількох років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 30-60 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 94,95 ₴





