Для отримання ніжного цвітіння необхідно вчасно висаджувати та викопувати цибулини рослини. Також на декоративність алліума впливає вибір ґрунту, дистанція між рослинами та догляд.
Час посадки. Висадити цибулини алліума Pink Jewel можна з приходом осені. Для того, щоб цибулина встигла вкоренитися, важливо здійснити посадку по перших холодів.
Місце посадки. Сорт відмінно розвивається у звичайному ґрунті з нормальною якістю і кількістю поживних речовин. До освітлення рослина невибаглива.
Глибина посадки. Три висоти цибулини - оптимальна глибина лунки для сорту.
Догляд. Багаторічна рослина знаходиться на одному місці близько 3-4 років. Але для профілактики хвороб рекомендується викопувати, обробляти, просушувати та зберігати цибулини в прохолодному місці до настання осені. Pink Jewel добре переносить морози та тимчасові посухи, тому рослина зимує у відкритому ґрунті без утеплення, а поливається виключно при повному просиханні ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 90 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 10+ |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 149,95 ₴





