Дотримуючись елементарних рекомендації по посадці та догляду, троянда сорту Bellevue віддячить повторним тривалим цвітінням і здоровим зовнішнім виглядом протягом усього вегетаційного періоду.
Час посадки. Трояндуу сорту Bellevue можна садити в весняний період (при прогріванні ґрунту в середньому до +10 ° С), а також восени.
Місце посадки. Для троянди вибирають сонячні, бажано захищені від сильних поривів вітру і протягів ділянки родючого та добре дренованого ґрунту.
Глибина посадки. Глибину посадки троянди визначають по зоні щеплення, яка повинна бути на 5 см нижче рівня землі. Для сорту Bellevue рекомендується підготувати яму розміром 40х40х40 см.
Догляд. Троянда сорту Bellevue потребує регулярних підгодівлі, прищіпки, заходів з формування куща, а також видалення слабких пагонів і диких паростків, які будуть забирати силу і заважати загальному розвитку рослини. У зимовий період рослину підгортають шаром землі. Також можна прикрити кущ листям або ялиновим гіллям.
Зону щеплення потрібно оберігати від морозів, оскільки в ній міститься вся важлива генетична інформація про сорт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Червоний |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Кордес |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 297,95 ₴





