Найкраще висаджувати жимолость Borealis Beauty в середині осені, а точніше, в кінці вересня і середині жовтня. Ґрунт варто вибирати за такими параметрами:
суглинний або супіщаний;
нейтральний або слабокислий;
родючий.
Якщо земля бідна, її потрібно попередньо удобрити органічними речовинами. Занадто сухий ґрунт варто зволожити.
Перед посадкою саджанця в ямку треба додати суміш з ґрунту, деревної золи, перегною і суперфосфату. Глибина лунки - 10 сантиметрів. При висаджуванні 2-3 кущів між саджанцями необхідно зберігати відстань у 200 метрів. Самі саджанці варто висаджувати на середину поглиблень з добре розправленими корінням, зверху - засипати землею та торфом. У день посадки ділянку потрібно рясно полити. Коли ґрунт висохне, його варто утрамбувати та вкрити мульчею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Жимолость їстівна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 240 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P12 |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 149,95 ₴



