Для даного сорту характерний добре дренований легкий ґрунт. Вони віддають перевагу сонцю, але можуть рости й в тінистому куточку ділянки. Не рекомендується пересаджувати рослини, мульчувати тирсою і торфом.
Посадка. Лілії-мартагони, або саранки підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки повинен бути легким, пухким. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200-500 г на 1 м²). Цибулини висаджують на глибину близько 20 см. Період посадки - осінь чи весна.
Глибина посадки. Посадку проводять навесні або восени в заздалегідь підготовлені ямки глибиною приблизно 15 см і на відстані один від одного 20 см. Завдяки відмінним ростовим якостям лілії добре підходять під зріз і вирощування для букетних композицій.
Догляд. Дуже зимостійкі та практично не хворіють на відміну від багатьох інших лілій. Не люблять пересадку. Не рекомендується мульчувати тирсою і торфом, тільки листям. Дуже важливим є правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботритис).
До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
У нашому інтернет-магазині великий вибір мортагон лілій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Мартагон лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 159,95 ₴




