Висаджують цибулини у відкритий ґрунт в лунки, які заздалегідь приготовані. На дно лунки необхідно укласти перегній (близько 10 см), далі повинен слідувати шар річкового піску (близько 3 см). Цибулину акуратно викладають, присипають ґрунтом і злегка утрамбовують.
Якщо після покупки цибулини не будуть відразу висаджуватися, то необхідно забезпечити умови зберігання в темному і прохолодному місці.
Час посадки. Весна та осінь - ідеальний час для посадки цибулин у відкритий ґрунт.
Місце посадки. Лілії воліють рости на сонячних ділянках, допускається також півтінь. Неприйнятні протяги та застої води в ґрунті. Ґрунт повинен бути пухким, родючим, помірно вологим.
Глибина посадки. Цибулини висаджують на глибину близько 15 - 20 см, при цьому необхідно враховувати наявність шарів в лунці, згідно з умовами посадки.
Догляд. Лілія Genzano - представник ОТ-гібридів, які славляться своєю стійкістю до хвороб. Важливо забезпечити якісний полив в ранковий час, здійснюючи його строго під корінь, щоб до вечора ґрунт встиг злегка просохнути. У спекотні періоди року полив варто збільшити, але все ж орієнтуватися необхідно на стан ґрунту.
Лілія морозостійка, але на зимовий період не буде зайвим укрити рослину або ж викопати цибулини для зимівлі в темному і прохолодному місці.
В нашому інтернет магазині можна купити ОТ гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 120-130 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 59,95 ₴




