Якщо після покупки цибулин посадка відразу не планується, то зберігати їх потрібно в темному і прохолодному місці до висадки у відкритий ґрунт. Висаджують цибулини в заздалегідь підготовлені лунки та удобрений ґрунт. На дно лунки можна укласти тонкий шар піску, потім акуратно розмістити цибулину, присипати ґрунтом, злегка утрамбувати й полити.
Час посадки. Висаджувати цибулини оптимально у весняний або осінній періоди року.
Місце посадки. Азійські лілії краще ростуть у світлому місці або півтіні. Ґрунт повинен бути родючим, пухким, помірно вологим. Варто уникати місць, де є протяги. Місце з застоєм води в ґрунті є категорично неприйнятним для посадки лілії. Ця рослина віддає перевагу нейтральному і слабокислому ґрунту. Додавання добрива в ґрунту до посадки в нього цибулин сприятиме активному росту і буйному цвітінню.
Глибина посадки. Оскільки Лілія Ilse - представник низькорослих рослин і має невеликі параметри, то і глибина її посадки повинна бути відповідною. Висаджувати цибулини рекомендується на глибину 10 - 15 см.
Догляд. У догляді особливу увагу варто приділити поливу. Лілія любить помірний полив у міру висихання ґрунту. Ні в якому разі не варто заливати рослину і доводити ситуацію до застою води на місці зростання лілії. Це може привести до хвороб цибулин.
Лілія Ilse досить морозостійка, тому можна обійтися без викопування цибулин на зиму. У разі ж суворої зими можна накрити рослину листям або торфом, попередньо воно повинно бути обрізане восени.
В інтернет магазині Флоріум можна купити азіатські лілії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 69,95 ₴



