Висаджувати лілію переважно в добре дренований і родючий ґрунт. Перед посадкою рекомендується внести мінеральні добрива, спеціально призначені для посадки лілій.
Час посадки. Для посадки лілії Rozalynn краще вибрати осінній або весняний період. Але завдяки своїй невибагливості цю рослину можна висаджувати й пересаджувати в будь-який час року.
Місце посадки. Рослина добре почуватиметься як на сонячній ділянці, так і в півтіні. Бажано берегти її від протягів. Лілія може бути як самостійною прикрасою садової ділянки, так і доповнювати квіткову композицію з інших квітів.
Глибина посадки. Цибулини висаджують на глибину близько 15 см, поливаючи водою. При цьому відстань між рослинами повинна бути близько 20 см.
Догляд. Лілія Rozalynn, як представник азійських гібридів, відрізняється невибагливістю. Рослина досить холодостійка і належить до зони морозостійкості 3 або 4. Вимагає помірного поливу в міру висихання ґрунту. Цибулини розростаються досить швидко. На період спокою рекомендується зрізати квітконос, але не під корінь.
В нашому інтернет магазині можна купити ef="https://florium.ua/ua/asiatic-liliums/" target="_blank">азіатські лілії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Основні | |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Рід рослини | Лілію |
- Ціна: 54,95 ₴



