Посадка проводиться після недовгого замочування цибулин в препаратах, що запобігають грибковим захворюванням. Також лілію можна вирощувати після замочування в укорінювачі.
Час посадки. Сорт Secret Kiss висаджують у відкритий ґрунт навесні або восени. Поміщати посадковий матеріал вартує тільки в прогріту землю.
Місце посадки. Для лілії важлива пухка земля з нейтральною або слабокислою реакцією. Місце посадки не повинно бути внизу схилу. Сорту підійде піднесена місцевість і велика кількість сонячних променів.
Глибина посадки. Посадковий матеріал розрахований на глибоку посадку - 10 - 15 см.
Догляд. Дивовижну рослину необхідно регулярно поливати, не допускаючи застою води. Лілія чуйна до підживлення та іншого догляду за ґрунтом. Сорт зимостійкий, що не вимагає укриттів або викопування на зиму.
В нашому інтернет магазині можна купити азіатські лілії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Чорний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Рід рослини | Лілію |
- Ціна: 54,95 ₴





