Англійська плетиста троянда Bathsheba наділена всією романтичністю, властивою групі англійських троянд. Подовжений та елегантний бутон, пофарбований у жовті абрикосові відтінки. Сама квітка - це глибоко-чашоподібна розетка, із середнім діаметром 12 см. Великі квітки демонструють відтінки абрикосових, персиково-рожевих та жовтих тонів. У дорослих квіток троянди Bathsheba зовнішнє кільце пелюсток блідо-абрикосове, оточує розеткоподібний центр. у персикових та рожевих кольорах із вкрапленнями золота. У суцвітті може бути від 3-5 квіток, що розкриваються по одному.

Від квіток англійської троянди сорту Bathsheba виходить сильний світовий аромат з домішкою меду на початку, а після Ви відчуєте чайні та квіткові нотки.
Здорова і міцна, англійська плетиста троянда Bathsheba, формує привабливі довгі пагони, вкриті зеленим листям.
Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро вдосконаліть перепресьним компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково вкопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед висаджуванням замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.

Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Високорослі (Екранні) |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Жовтень |
| Колір | Помаранчевий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 400 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Девіда Остіна |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | А++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 450 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | David Austin |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 809,95 ₴





