Для отримання цвітіння вже в перший рік після посадки цибулини радять висаджувати якомога раніше. Але бажано перечекати всі найсильніші морози та тільки тоді займатися висадкою цибулин.
Час посадки. Цибулини можна висаджувати у відкритий ґрунт як навесні, так і восени. Навесні найбільш слушний період настає в середині квітня, восени - у жовтні.
Місце посадки. Лілія невибаглива до ґрунтів, але вона не переносить зайву вологість. Тому місце розташування має бути або на узвишші, або сонячне і без високих ґрунтових вод.
Глибина посадки. Завдяки морозостійкості та чіпкості додаткового коріння, які не дають піти цибулині глибше під землю, висаджувати лілію Лабрадор слід на глибину 15 см.
Догляд. Лілія Labrador проста в догляді. Їй достатньо 2 - 3 рази на тиждень вносити помірну кількість вологи під корінь, час від часу рихлити ґрунт. Підживлення - це ласощі для рослини, після яких фарби стануть яскравішими, а аромати - більш насиченими. Пересаджують лілію 1 раз в 5 років.
В нашому інтернет магазині можна купити орієнтальні лілії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 180 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 110-120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 49,95 ₴



