Цибулина починає проростати через 70 - 80 днів після посадки. Для отримання більш раннього цвітіння лілію можна пророщувати за допомогою контейнера або квіткового горщика.
Час посадки. Цибулини сорту часто висаджують відразу у відкритий ґрунт. Земля повинна бути досить прогріта, а небезпека нічних заморозків - мінімальна. Тому оптимальним періодом вважається квітень - травень або вересень - жовтень.
Місце посадки. Лілію найкраще розташовувати на відкритих, при цьому трохи піднесених і сонячних ділянках. Земля для посадки повинна бути слабокисла та окультурена.
Глибина посадки. Цибулини наділені схильністю до сильного, активного росту. Тому посадковий матеріал можна поглиблювати в ґрунт на максимально можливу глибину для ОТ-гібридів. Вона становить 15 см.
Догляд. Доглядати за лілією Palazzo необхідно регулярно, як і за іншими рослинами. Квітці необхідний помірний полив, звільнення ґрунту від бур'янів, підгодівлі. Викопування цибулин проводиться 1 раз в 5 років для пересадки рослини на нове місце.
В нашому інтернет магазині можна купити ОТ гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ароматні лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 62,95 ₴




