Лілія White Heaven добре приживається в заздалегідь підготовлених ґрунтах. Перед висадкою цибулин слід звернути увагу на кислотність. Вона повинна бути нейтральною, чого можна домогтися, змішавши землю з піском.
Час посадки. Оптимальні терміни посадки - з квітня по травень, з вересня по листопад.
Місце посадки. Для ніжної білої лілії можна вибрати півтінь або розмістити її на сонячній ділянці. Ґрунт повинен бути родючим, дренованим.
Глибина посадки. Рослина відрізняється активним ростом, тому цибулини даного сорту можна заглиблювати на 10 - 15 см під землю. Таким чином лілія отримає захист від морозів, що позбавить садівника від потреби викопування цибулин на зиму.
Догляд. Рослину необхідно забезпечити помірною кількістю води. Але її застої неприпустимі, вони можуть нашкодити як стеблам, так і кореневій системі. Підживлення бажано проводити 2 - 3 рази за активний період. Зимує лілія White Heaven в ґрунті, вимагаючи тільки обрізання пагонів.
В нашому інтернет магазині можна купити LA/LO лілії гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 130 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 130-140 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 54,95 ₴



