Абсолютно невибагливий сорт дозволить прикрасити територію навіть новачкам. Лілія Orange Matrix швидко адаптується і цвіте вже в перший рік посадки.
Час посадки. Оптимальний період посадки - весна та осінь. Важливо, щоб земля була досить прогріта, а заморозки вже не загрожували молодій рослині.
Місце посадки. Для вирощування здорової рослини підійдуть пухкі та поживні ґрунти. Ділянку слід вибирати з достатньою кількістю сонячного світла.
Глибина посадки. Для посадки формуються ями, глибина яких повинна складати близько 30 см. У них засипають суміш з компосту і торфу, а для самої цибулини готують місце з піску. Підсумкова глибина посадки лілії становить близько 15 см.
Догляд. Важливо правильно доглядати за сортом, оскільки лілія схильна до грибкових хвороб. Догляд за такою лілією полягатиме в розпушуванні ґрунту, підгодівлі та помірному, але регулярному поливі. Власнику сонячної лілії варто уникати застоїв води.
В нашому інтернет магазині можна купити азіатські лілі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 40 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 47,95 ₴





