Кали можна культивувати як у відкритому ґрунті, так і в якості горшкової культури. Невибагливу рослину під силу виростити навіть новачкові в садівництві.
Час посадки. При вирощуванні кали в домашніх умовах оптимальним часом висадки є рання весна. У відкритий ґрунт слід садити посадковий матеріал (бульби) після того, як мине небезпека мінусових температур.
Місце посадки. Вологолюбні кали сорту Captain Melrose віддають перевагу сонячним, родючим, добре дренованим ділянкам ґрунту. У домашніх умовах горщики з квітами розміщують на підвіконнях або балконах з розсіяними сонячними променями.
Глибина посадки. Бульби поміщають в землю в попередньо викопані на відстані 40 см одна від одної ямки бруньками вгору на глибину не більше 10 см. Після висадки проводять рясний полив.
Догляд. Калам необхідний рясний полив, особливо в період цвітіння і засух, тому ґрунт в місцях висадки повинен бути завжди вологим. Зменшують поливи тільки в період спокою.
Щоб рослина радувала красивим цвітінням, рекомендується щотижня вносити добрива. Для кал, посаджених у вазони, полив краще здійснювати в підставку. Перед початком осінніх заморозків посаджені у відкритому ґрунті бульби викопують і зберігають в теплому сухому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Калли |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-60 cm |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 149,95 ₴





